Kurs-Online.com

Kurs-online powstał w 2007 roku i nieustannie się rozwija. Początkowo stanowił uzupełnienie stacjonarnego kursu językowego, stąd też jego założenia zostały oparte o wytyczne poziomów językowych opracowanych przez Radę Europy oraz kryteria egzaminacyjne Instytutu Goethego. Dzięki temu stopień trudności ćwiczeń jest odpowiednio zróżnicowany i pozwala na skuteczne poszerzanie wiedzy. Poszczególne działy nie stanowią jednak zamkniętej całości pozostawiając użytkownikom swobodę wyboru interesujących ich zagadnień.

Oferta serwisu skierowana jest w znacznej mierze do osób, które z racji swojego wykształcenia, pracy zawodowej lub pobytu w Niemczech posługują się językiem niemieckim na poziomie zaawansowanym i szukają możliwości samodzielnego poszerzania wiedzy. Temu celowi służą zarówno ćwiczenia zawarte w dziale Deutsch für den Beruf jak i liczne zadania leksykalne w pozostałych działach.

Zasoby serwisu są stale poszerzane o nowe tematy a poszczególne zestawy ćwiczeń są udoskonalane i rozbudowywane. Powstają również nowe działy a zestawy odnośników do interesujących stron w sieci są na bieżąco aktualizowane.

Zapraszamy do częstego odwiedzania!

 

 

Redakcja: Napisz do nas

Kopiowanie, powielanie plików i wykorzystywanie do celów komercyjnych bez zgody właściciela serwisu zabronione.

Właściciel serwisu Kornelia Karcz

 

Współpraca techniczna: Mak-Studio.pl

Zdjęcia - strona główna: © Michal Popiel oraz Dmitriy Shironosov

 

 

Informacje o możliwościach pozyskania grantów unijnych na szkolenia zagraniczne dla nauczycieli i wykładowców w ramach Programu Grundtvig - Edukacja dorosłych kliknij tutaj.

Static banners opodo_weekend_728x90 728 x 90